Granatnik CONDOR AM 640 przebojem mediów

Condor

Szanowni Państwo,
Granatnik CONDOR AM 640 wykorzystujący technologię non-lethal oferowany przez firmę Pagacz Defence Group został wyróżniony i opisany jako innowacyjna konstrukcja przeznaczona dla sił porządkowych oraz oddziałów specjalnych jednostek wojska i policji przez magazyn Broń i Amunicja.

CONDOR AM 640 jest przykładem innowacyjnego uzbrojenia, w którym nacisk kładzie się nie tylko na rozwój ww. technologii, ale również wielofuncyjność jego zastosowania połączoną z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa żołnierzom i funkcjonariuszom podczas służby.

Granatnik posiada prostą – niezawodną konstrukcję. Nie wymaga od użytkownika specjalistycznego przeszkolenia w zakresie jego obsługi. Jego atutem jest możliwość zaopatrzenia go w różnego rodzaju urządzenia optyczne, które zwiększają spektrum jego wykorzystania.

Zainteresowanie mediów ww. granatnikiem to dowód na przemyślaną, potwierdzoną rzetelną analizą potrzeb rynku polityki handlowej ze strony naszej firmy. Pagacz Defence Group kładzie bowiem szczególny nacisk na kompleksowy rozwój oferowanych produktów oraz usług w strategicznych obszarach gospodarki narodowej RP.

Granatnik CONDOR Broń i Amunicja styczeń 2020 Przemysław Miller