Rozpylacz substancji SWITCH TANK Milwaukee

 

Szanowni Państwo,
Firma Pagacz Defence Group posiada w swojej ofercie specjalistyczny plecakowy opryskiwacz ciśnieniowy M18™ SWITCH TANK™ firmy Milwaukee, o pojemności
15 l, który został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu różnego rodzaju środków chemicznych w tym m.in. służących do szeroko rozumianej dezynfekcji.

Urządzenie to zapewnia natychmiastowe, stałe i regulowane 5-stopniowe ciśnienie
w zakresie od 2 do 120 PSI, dzięki czemu można skutecznie rozpylać określone substancje na odległość do 7,6 metra.
Opryskiwacz posiada półprzezroczysty zbiornik zaopatrzony w wagę pomiarową, która informuje użytkownika o ilości płynu znajdującej się aktualnie w jego wnętrzu. wewnątrz zbiornika.

M18™ SWITCH TANK™ został zaopatrzony w pokrywę z uchwytem oraz szeroki otwór, który ułatwia wlewanie substancji chemicznych do zbiornika. Natomiast wbudowane sito zapobiega przedostawaniu się niepożądanych zanieczyszczeń-odłamków do zbiornika opryskiwacza.
Urządzenie to posiada niezwykle wydajny akumulator M18 REDLITHIUM-ION 4.0 Ah, który zapewnia pracę umożliwiającą rozpylenie aż do 12 zbiorników na jednym jego naładowaniu.
Elastyczny system bateryjny współpracuje ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™

Innowacyjna budowa zbiornika oddziela pompę, wąż zbiornika oraz lancę skutecznie izolując elementy nośne od zasilanego przez akumulator opryskiwacza.

Możliwość wymiany zbiorników w ww. opryskiwaczu zabezpiecza przed zanieczyszczeniem wieloma substancjami chemicznymi oraz obiża koszty jego użytkowania.

Karta katalogowa

System rozpylania SWITCH TANK z podpisem