XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, Kielce 3-6 września 2019

Szanowni Państwo,
Pagacz Defence Group zaprasza do zapoznania się z fotorelacją najważniejszego wydarzenia polskiej obronności, którym jest kielecki MSPO.

W tegorocznym Salonie uczestniczyło 620 wystawców, z czego połowa była z zagranicy, reprezentowanej przez 31 państw. 51 proc. spółek to podmioty polskie (328 firm), które coraz lepiej radzą sobie na tym trudnym i niezwykle wymagającym rynku. Łącznie wynajęto 27 tys. metrów kwadratowych powierzchni w 7 halach oraz ekspozycjach zewnętrznych. Targi odwiedziło ponad 34 tys. zwiedzających. Przedstawione powyżej dane są ewidentnym dowodem na to, że kielecki MSPO jest trzecim największym wydarzeniem w branży obronnej na terenie Europy.

MSPO towarzyszyły również jubileuszowe 25. Targi Logistyka. Niespodzianką uroczystości otwarcia Salonu był płk. Alfred Merrill Worden – amerykański astronauta, uczestnik misji Apollo 15.

Udział Pagacz Defence Group w kieleckim MSPO to nie tylko prestiż połączony z wysokim poziomem merytorycznym imprezy, ale również możliwość nawiązywania nowych kontaktów handlowych oraz pole do wymiany doświadczeń związanych z szeroko rozumianymi kwestiami obronności, rozwoju i dalszej modernizacji sił zbrojnych.

Stoisko Pagacz Defence Group w trakcie trwania Salonu cieszyło się szczególnym zainteresowaniem ze strony przedstawicieli-reprezentantów jednostek wojsk specjalnych, którzy mogli zapoznać się z bogatą ofertą dedykowanego im sprzętu i wyposażenia, w tym m.in. regulowanych taktycznych celowników laserowych firmy Rheinmetall.

MSPO 2019 - największa taka impreza w kraju
Cieszące się wielkim zainteresowaniem stoisko PDG podczas MSPO 2019
Stoisko PDG - nowoczesny przekaz marketingu wystawienniczego
Eksperci PDG zawsze na swoim stanowisku
Bogata oferta prezentowanego przez PDG sprzętu
Manekin treningowy Phantom
Spike ER - przeciwpancerny pocisk kierowany
Kompaktowe, wytrzymałe skrzynie transportowe
Sprzęt ciężki - podstawa każdej armii
Wielozadaniowe pojazdy gąsienicowe
System samobieżnej artylerii gąsienicowej
Opancerzone pojazdy kołowe
Kołowy transporter opancerzony
Desantowy samochód do zadań specjalnych
Hardun - ciężki pojazd do ewakuacji i ratownictwa technicznego
Nowoczesna ciężarówka wojskowa
Wielofunkcyjna kołowa platforma jako nośnik uzbrojenia
Samochód wojskowej straży pożarnej

fot. © Przemysław Miller/Pagacz Defence Group