O nas

Firma Pagacz i Synowie sp. z o.o. jest firmą rodzinną posiadającą wieloletnie doświadczenie w realizacji dostaw specjalistycznego sprzętu dla wojska, policji oraz pozostałych służb mundurowych.

Przez cały okres działalności zyskaliśmy rzeszę zaufanych klientów idealnie dopasowując się do ich indywidulanych potrzeb i oczekiwań.

Nasz zespół to połączenie młodości i dynamiki z wieloletnim doświadczeniem byłych oficerów Wojska Polskiego z praktyką zarówno z misji zagranicznych jak i służbą w jednostkach liniowych i logistycznych. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny łączności , optyki, uzbrojenia, służby czołgowo-samochodowej i z doświadczeniem lotniczym.

Naszymi klientami są m.in. wojskowe Regionalne Bazy Logistyczne, jednostki Wojsk Specjalnych, Komenda Portu Wojennego, wojskowe Warsztaty Techniczne, Biuro Ochrony Rządu, porty lotnicze, Wojskowe Oddziały Gospodarcze, Komenda Główna Policji, Komendy Wojewódzkie Policji, NATO Support and Procurement Agency w Luxemburgu, oraz armie NATO m.in: Holandia, Belgia, Finlandia, Hiszpania, Litwa, Czechy i Słowenia.