Historia

Historia firmy rozpoczyna się w 2004 roku wraz z rejestracją firmy UZP i Synowie, która w 2010 roku została przekształcona na „Pagacz i Synowie” sp. z o.o.

Firma zlokalizowana jest w Toruniu, mieście od zawsze związanym z wojskiem, gdzie znajduje się Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia im. gen. J. Bema, zawierające w swojej strukturze m.in. Cykl Szkolenia Strzelców Wyborowych oraz Ośrodek Szkolenia Połączonego Wsparcia Ogniowego.

Miasto jest świetnie skomunikowane zarówno z Warszawą, jak i z innymi miastami dzięki bezpośredniemu dostępowi do autostrady A, łączącej północ z południem Polski. W najbliższej okolicy znajduje się także lotnisko w Bydgoszczy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji dostaw specjalistycznego sprzętu dla wojska, policji oraz pozostałych służb mundurowych, realizowanych w oparciu o Ustawę Prawo Zamówień Publicznych.
Dostarczamy tylko sprzęt najwyższej klasy, oferując dostawy, instalację, serwis i wsparcie szkoleniowe dla naszych klientów, aby mogli w pełni wykorzystać możliwości dostarczanego sprzętu czy usług.