LTC

Firma LTC specjalizuje się w systemach pomiarowo – inspekcyjnych opartych na automatycznym działaniu, technologii laserowej w wysokiej rozdzielczości.

Zastosowanie produktów firmy LTC jest bardzo duże: wojsko, lotnictwo, przemysł i inne. Sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach: od wykorzystania w trakcie kontroli w procesie produkcyjnym, aż do wykrywania układów strumieniowych w promach kosmicznych czy dokonywanie mapowania rur podwodnych w reaktorach jądrowych. Działanie lasera opiera się na technologii bezdotykowej, a zatem zarówno inspekcja jak i pomiar dokonywany jest bez ryzyka uszkodzeń badanego sprzętu/produktu.

Linia produktów LTC obniża koszty użytkowników, pozwala na wcześniejsze wykrycie uszkodzeń co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo używanego sprzętu. Zapewniając lepszą konserwacje i reakcje na ewentualne uszkodzenia, użytkownik może znacznie wydłużyć żywotność sprzętu, usprawnić proces produkcyjny i wyeliminować szereg negatywnych elementów.

Zapraszamy do zapoznania się z gamą produktów oferowanych przez firmę LTC, poniżej znajdują się opisy oferowanych produktów wraz ze szczegółowymi katalogami. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

BEMIS system Inspekcji i Pomiaru Uszkodzeń Broni [8,39MB]