Apexo

AFS jest jedynym prawdziwym zintegrowanym system snajperskim na świecie. Nie jest on tylko komputerem balistycznym ani zwykłym systemem namierzania. AFS jest kompletnym system, który przygotowuje twoją misję, precyzyjnie oblicza zakres korekt w uzupełnieniu do analizy wyników strzału i zarządzania komponentami broni.

AFS został opracowany na bazie zastrzeżonego, wysoce zaawansowanego algorytmu balistycznego APEXO, zamiast przestarzałych formuł stosowanych w większości balistycznych kalkulatorów. Wszystkie pociski wprowadzone do bazy danych AFS są dokładnie analizowane, w celu zapewnienia aktualizacji informacji balistycznej dla każdej wyliczonej symulacji, nawet przy prędkościach naddźwiękowych. AFS jest jedynym system, który obejmuje balistykę wewnętrzną, pośrednią, zewnętrzną i końcową.

W przeciwieństwie do konkurencyjnych systemów, w których wprowadzane są tylko szacunkowe dane dotyczące prędkości wylotowej pocisku lub współczynnika balistycznego (BC) w celu dopasowania wyniku, AFS wykorzystuje rzeczywiste wartości prędkość pocisku, jego właściwości aerodynamiczne oraz pozostałe czynniki i zjawiska rządzące lotem. Ponadto AFS bazuje tylko na dokładnych danych pochodzących od snajpera, jego broni i amunicji zamiast ogólnych, przybliżonych współczynników balistycznych, które odzwierciedlają tylko część toru lotu pocisku.

Intuicyjny AFS zdecydowanie ułatwia realizowanie zadań przez snajpera.

AFS jest jedynym systemem snajperskim, który umożliwia przeprowadzenie zerowania broni. Ponadto z AFS, nie ma potrzeby wykonywania wielu strzałów kontrolnych z różnych dystansów w celu przygotowania tabeli korekcyjnej ułatwiającej wykonanie celnego strzału na długim dystansie.

Z użyciem AFS trafienie w cel, z czystej zimnej lufy, jest niesłychanie łatwe już za pierwszym strzałem.

Nawet jeśli AFS wydaje się być bardzo zaawansowanym (skomplikowanym) system snajperskim, uczącym się od swoich użytkowników, to został on opracowany tak, aby być intuicyjnym i przyjaznym dla użytkownika. Jego użytkownik wcale nie musi być maniakiem komputerowym.

AFS jest ceniony i stosowany przez najlepsze snajperskie jednostki policyjne oraz wojskowe na całym świecie, a także uznawany przez ważniejszych producentów amunicji snajperskiej.

Czy są to wymagane korekty zakresów, czy informacje dotyczące zewnętrznej lub końcowej balistyki albo historii twojego systemu, AFS zawsze obliczy dla ciebie wszystko czego potrzebujesz do osiągnięcia celu.

Zintegrowany system snajperski AFS przewyższa wszystkie podobne produkty na obecnym rynku. Jest to system najbardziej kompletne i dokładny. Intuicyjny AFS jest chirurgicznie precyzyjnym systemem, który powinien być udostępniony wszystkim snajperom.

Zsynchronizuj swój komputer z głównym systemem i bądź gotowy do trafienia w cel pierwszym strzałem.

Apexo
Apexo
Apexo