Deschamps

Firma Deschamps istnieje od roku 1860 i specjalizuje się w wytwarzaniu wełnianych filców i tkanin technicznych. Od roku 1994, firma Deschamps opatentowała rewolucyjny materiał o strukturze przestrzennej – Mobi-Mat®. Wspomniany materiał wykorzystywany jest do tworzenia szerokiej gamy produktów – rozwijane drogi tymczasowe, ścieżki, lądowiska dla helikopterów, podłogi w namiotach – produkty zwiększające mobilność ludzi, pojazdów lądowych i powietrznych na niestabilnym gruncie. Gama produktów Mobi-Mat® umożliwia stworzenie twardej drogi tymczasowej w akcjach ratowniczych, w akcjach wspierających działania wojska, w sytuacjach wypadków z udziałem samolotów.

Deschamps uważany jest za lidera w swojej branży – łączy tradycję z innowacją oraz ukierunkowana jest na jak najwyższą jakość produktów i ich bezpieczeństwo zarówno dla osób obsługujących jak i dla środowiska.

Więcej na temat Mobi-Mat® mogą się Państwo dowiedzieć na stronie: www.mobi-mat.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z gamą produktów oferowanych przez firmę Deschamps, poniżej znajdują się opisy oferowanych produktów wraz ze szczegółowymi katalogami. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.