Milfoam

Milfoam to firma Fińska specjalizująca się w systemach czyszczących lufy broni wszelkiego kalibru – od pistoletów do czołgów. Produkty Milfoam używane są przez wojsko Fińskie oraz wielu użytkowników na całym świecie. System czyszczący Milfoam oparty jest na rewolucyjnej Wibrująco-Pneumatycznej Szczotce Czyszczącej, opatentowanej technologii piankowej oraz zatwierdzonej przez NATO gamie produktów chemicznych oraz smarujących dla artylerii, jednostek mechanicznych, działek, moździerzy, marynarki wojennej, lotnictwa oraz wojsk lądowych. Dzięki rozwiązaniu proponowanemu przez Milfoam możliwa jest standaryzacja czyszczenia i konserwacji broni u wszystkich użytkowników i znaczne zmniejszenie kosztów tego procesu.

Ponadto, Milfoam oferując kompletny i nowoczesny system czyszczenia broni, proponuje także sprzęt do pomiaru wnętrza luf oraz jej inspekcji. Firma zapewnia także wsparcie techniczne oraz pomoc wykwalifikowanych ekspertów.

Zapraszamy do zapoznania się z gamą produktów oferowanych przez firmę Milfoam, poniżej znajdują się opisy oferowanych produktów wraz ze szczegółowymi katalogami. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Więcej mogą się Państwo dowiedzieć na stronie: www.milfoam.pl.

Pneumatyczno Wibrująca Szczotka Czyszcząca Milfoam – duży kaliber [6,37MB]