Mr McKenic

Firma Mr McKenic zainaugurowała swoją działalność na rynku produktów chemicznych w 1999 r. wprowadzając na niego preparat o nazwie 9-in-1 Technology Oil, który został stworzony jako odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony dynamicznie rozwijającego się sektora przymysłu morskiego w Singapurze.

W chwili obecnej firma Mr McKenic oferuje niezwykle bogata i urozmaiconą gamę środków chemicznych służących nie tylko do standardowego mycia i czyszczenia, ale również procesu lubrykacji, polerowania, odrdzewiania a nawet dezynfekowania.

Wszystkie produkty Mr McKenic powstają w oparciu i na podstawie kompleksowych badań, ekspertyz technicznych z uwzględnieniem preferencji Klientów, które prowadzone są w laboratoriach firmy. Dzięki czemu debiutująca na singapurskim rynku firma szybko zdobyła uznanie i popularność na całym świecie.

Produkty Mr McKenic za sprawą sprawnie działającej sieci dystrybucyjnej dostępne są dziś w: Polsce, Azji, Afryce, Ameryce Północnej oraz na Bliskim Wschodzie. Wiele z nich zostało też uhonorowanych międzynarodowymi nagrodami i wyróżnieniami takim jak XVI Międzynarodowa Nagroda Jakość w Paryżu czy XXVII Międzynarodowa Nagroda Za Najlepszą Nazwę Firmową we Franfurcie n. Menem.

Mr McKenic szczególną wagę przywiązuje nie tylko do wysokiej jakości oferowanych produktów, ale również do dbałości o ochronę środowiska naturalnego na świecie, świadectwem czego jest przyznany jej certyfikat ISO14001.