MSA

MSA jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów zapewniających bezpieczeństwo, wśród których wymienić należy sprzęt ochrony osobistej, systemy wykrywania gazu i płomieni, kamery termowizyjne czy aparaty oddechowe. Firma została utworzona w 1914 roku i na przestrzeni lat rozrosła się do organizacji zatrudniającej ponad 5000 pracowników na całym świecie, chroniąc ludzi w ponad 140 krajach.

Produkty MSA mogą być proste w użyciu i utrzymaniu, ale są jednocześnie bardzo zaawansowanymi urządzeniami i sprzętem ochronnym powstałym w wyniku wielu godzin badań i ulepszeń, bezkompromisowych testów i niezłomnego oddania na rzecz jakości, która ratuje życie i ochrania tysiące mężczyzn i kobiet każdego dnia. Wiele popularnych produktów MSA zawiera unikalne połączenia elektroniki, mechaniki i zaawansowanych materiałów, aby zapewnić użytkownikom na całym świecie ochronę nawet w najbardziej niebezpiecznych sytuacjach.

Każdy z produktów MSA jest zaprojektowany tak, aby zapewnić bezpieczeństwo i wysoką jakość, gwarantowane przez nieustanne testy i ulepszenia. Wiele produktów, włączając w to linię przenośnych mierników gazu ALTAIR®, kaski V-Gard®, hełmy strażackie Cairns® oraz maski Ultra Elite® są uznawane za standard w swoich kategoriach.

Firma posługuje się sloganem The Safety Company (Firma zapewniająca bezpieczeństwo). Posługuje się nim z bardzo ważnego powodu: jej celem, każdego dnia, jest dostarczanie klientom niezawodnych, wysokiej jakości produktów, instrumentów i usług, aby pomóc im zapewnić bezpieczny powrót do domu na koniec każdego dnia pracy.