Phantom

Manekin ewkuacyjny PHANTOM (postać dorosłego)

Phantom jest polską firmą specjalizującą się w produkcji różnego rodzaju specjalistycznych manekinów oraz wielu środków służących do pozoracji treningów o charakterze bojowym lub ratunkowym. Firma Phantom jest głównym dostawcą manekinów treningowych dla wielu jednostek Wojska Polskiego, Policji i służb specjalnych.

Doświadczenie firmy Phantom oraz doskonała znajomość potrzeb rynkowych jest wynikiem nie tylko szczegółowej analizy potrzeb Klientów, ale również poszukiwaniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest nieustanne podnoszenie potencjału szkoleniowego armii, Policji oraz wielu innych służb mundurowych, które w swojej pracy wykorzystują tego typu sprzęt.

Firma pełni rolę integratora zaawansowanych technologii dla tego segmentu rynku. Jej misją jest generowanie najwyższej jakości usług dla ludzi, którzy na co dzień ryzykują życiem chroniąc bezpieczeństwa kraju i jego obywateli.

Manekin ewakuacyjny PHANTOM (postać dorosłego)
Manekin ewakuacyjny PHANTOM (postać dorosłego)

W zespole firmy Phantom pracują doświadczeni menadżerowie i projektanci, którzy posiadają techniczne wykształcenie łącząc je umiejętnie z wiedzą oraz najwyższymi kompetencjami w zakresie realizacji projektów, dzięki czemu zawsze skutecznie potrafią doradzić Klientom i pomóc im wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie.

Phantom tworzy zgrany i stabilny zespół, co owocuje dobrymi i długofalowymi kontaktami z odbiorcami towarów.

Firma Phantom to nie tylko firma projektowo-produkcyjna, ale również uznany dostawca projektów specjalnych w zakresie wdrażania zaawansowanego technicznie sprzętu szkoleniowego, których realizacja wymaga doświadczenia z dziedziny zarządzania projektowego.

Manekin strzelecki PHANTOM (postać dorosłego)

Manekiny Phantom umożliwiają tworzenie realnego środowiska treningu bojowego w warunkach kontrolowanych pozwalając jego uczestnikom na zachowanie bardzo bezpiecznych misji szkoleniowych. Firma zapewnia profesjonalną obsługę, sprzedażową i posprzedażową w całym okresie użytkowania swoich produktów.

Produkty