Sordin

Sordin AB jest szwedzką firmą specjalizującą się od ponad 30 lat w projektowaniu, produkcji i sprzedaży specjalistycznego sprzętu służącego do pełnej ochrony wszystkich narządów znajdujących się w obrębie głowy, z którego korzystają użytkownicy poszukujący sprawdzonego sprzętu mogącego sprostać nie tylko wysokim wymaganiom użytkowym, ale również wysokiej jakości samego produktu opierającego się na zaawansowanej technologii.

Badania i testy nad rozwojem technologii stosowanych w wyrobach firmy Sordin AB odbywają się w Vikmanshyttan i Värnamo.

Dla produktów dedykowanych jednostkom specjalnym Sordin AB opracowało szereg specjalnych rozwiązań takich jak np. miniaturowy PTT snajperski, czy technologię mikrofonu kostnego, który umożliwia zachować pełną komunikację nie zasłaniając uszu. Standardem jest również podwójny system komunikacji używany w ochronnikach słuchu Sordin Supreme, który można konfigurować na miarę potrzeb oddziału.

Na potrzeby służb mundurowych powstała też linia produktowa Sordin Supreme MIL, oferująca użytkownikom rozbudowane opcje komunikacji, wersje ochronników z pałąkiem nakarkowym, który idealnie pasuje pod hełm oraz liczne odmiany PTT, dzięki czemu udało się stworzyć idealne rozwiązanie w zakresie szeroko rozumianej ochrony słuchu i komunikacji.

Produkty cechuje prosta i zwarta konstrukcja, niezawodność i wysoka jakość wykonania.

Sordin AB produkuje i dystrybuuje na całym świecie ponad milion nauszników rocznie.