Służba Więzienna

Pagacz Defence Group zajmuje się eksportem i importem broni oraz sprzętu specjalnego na potrzeby służb mundurowych. Użytkownikiem oferowanego przez nas sprzętu jest Służba Więzienna.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko szeroko rozumiane wsparcie związanie z kompleksowym rozwojem Inspektoratów Okręgowych Służby Więziennej Zapewniamy szeroki asortyment specjalistycznego wyposażenia, który jest niezbędny do wykonywania zadań związanych z wykonywaniem kar pozbawienia wolności i tymczasowego aresztowania, i który zapewnienia odpowiednie warunki służby oraz prawidłowe funkcjonowanie formacji.

Oferta firmy rozwijana jest w oparciu o szczegółową analizę rynku połączoną z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest podnoszenie potencjału operacyjnego Służby Więziennej.

Świadczymy również usługi doradcze oraz pełnimy rolę integratora zaawansowanych technologii dla tego segmentu służb policyjnych.

W zespole Pagacz Defence Group pracują doświadczeni menadżerowie posiadający techniczne wykształcenie, ogromną wiedzę, najwyższe kompetencje w zakresie realizacji projektów o charakterze policyjno-ochronnym, dzięki czemu zawsze skutecznie potrafimy doradzić naszym Klientom i pomóc im wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie. Tworzymy zgrany i stabilny zespół, co owocuje dobrymi i długofalowymi kontaktami z odbiorcami naszych towarów i usług.

Pagacz Defence Group to nie tylko firma handlowa, ale również uznany dostawca i koordynator projektów specjalnych w zakresie wdrażania zaawansowanego technicznie sprzętu, których realizacja wymaga doświadczenia z dziedziny zarządzania projektowego.

Produkty

Rheinmetall Lumenator

Lumenator

Lumenator to modułowa lampa do broni wyprodukowana przez renomowaną,