Wojska Pancerne i Zmechanizowane

Działo z nowoczesnym systemem kierowania ogniem

fot. © Przemysław Miller/Pagacz Defence Group

Pagacz Defence Group zajmuje się eksportem i importem broni oraz sprzętu specjalnego na potrzeby polskich sił zbrojnych. Użytkownikami oferowanego przez nas sprzętu jest wiele rodzajów wojsk w tym m.in. komponent Wojsk Pancernych i Zmechanizowanych.

Jednym z najważniejszych elementów Wojsk Pancernych i Zmechanizowanych są nie tylko doskonale wyszkoleni i zgrani ludzie, ale również najwyższej jakości sprzęt oraz ich uzbrojenie. To dzięki nim żołnierze działają profesjonalnie i skutecznie w każdych warunkach bojowych.

Specyfika działań bojowych Wojsk Pancernych i Zmechanizowanych to nie tylko duża siła ognia, wysoka manewrowość i odporność na ogień nieprzyjaciela, które to cechy czynią je doskonałym rodzajem sił zbrojnych gotowym do dynamicznego wtargnięcia w zgrupowanie przeciwnika, ale również rozwijania natarcia oraz głębokich uderzeń na jego tyły i prowadzenia skutecznego pościgu. Dodatkowo mogą niszczyć pododdziały piechoty, wyrzutnie przeciwpancernych pocisków kierowanych i, w pewnych sytuacjach angażować się w skuteczną walkę ze śmigłowcami.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko szeroko rozumiane wsparcie związane z kompleksowym rozwojem Wojsk Pancernych i Zmechanizowanych, które przyczynia się do ich szybkiej reakcji działania na całej szerokości i głębokości ich obszaru odpowiedzialności, ale też gwarantuje skuteczne przejęcie inicjatywy oraz uzyskanie swobody działania na polu walki.

Pagacz Defence Group zapewnia szeroki asortyment specjalistycznego wyposażenia, który jest niezbędny do wykonywania ww. działań, i który zapewnienia odpowiednie warunki służby oraz prawidłowe funkcjonowanie tego typu jednostek wojskowych.

Oferta firmy rozwijana jest w oparciu o szczegółową analizę rynku połączoną z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest podnoszenie potencjału obronnego armii.

Świadczymy również usługi doradcze oraz pełnimy rolę integratora zaawansowanych technologii wojskowych dla tego segmentu sił zbrojnych.

W zespole Pagacz Defence Group pracują doświadczeni menadżerowie posiadający techniczne wykształcenie, ogromną wiedzę, najwyższe kompetencje w zakresie realizacji projektów o charakterze militarnym, dzięki czemu zawsze skutecznie potrafimy doradzić naszym Klientom i pomóc im wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie. Tworzymy zgrany i stabilny zespół, co owocuje dobrymi i długofalowymi kontaktami z odbiorcami naszych towarów i usług.

Pagacz Defence Group to nie tylko firma handlowa, ale również uznany dostawca i koordynator projektów specjalnych w zakresie wdrażania zaawansowanego technicznie sprzętu wojskowego, których realizacja wymaga doświadczenia z dziedziny zarządzania projektowego.

Produkty