Naprawa i modernizacja optyki

Firma Pagacz Defence Group oferuje szeroki i profesjonalny zakres wszelkiego rodzaju usług napraw oraz modyfikacji wojskowych optycznych urządzeń obserwacyjnych i celowniczych. Nasze usługi z zakresu modernizacji ww. sprzętu trafiają do różnych jednostek sił zbrojnych.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko szeroko rozumiane wsparcie związane z kompleksowym zakresem tego typu napraw, modyfikacji i modernizacji wojskowych optycznych urządzeń obserwacyjnych, ale również dalszym rozwojem tego segmentu wyposażenia dla sił zbrojnych, co w konsekwencji realizowanych przez nas działań przyczynia się do szybkiej reakcji na tego typu usługi oraz pełni rolę integratora zaawansowanych technologii wojskowych dla sił zbrojnych. Dodatkowo oferujemy też kompleksową ocenę jakości wyrobów optycznych wraz z fachowymi ekspertyzami z dziedziny optyki i optoelektroniki.

Oferta firmy rozwijana jest w oparciu o szczegółową analizę rynku, która połączona jest z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest konsekwentne podnoszenie potencjału obronnego armii.

W zespole Pagacz Defence Group pracują doświadczeni menadżerowie posiadający techniczne wykształcenie, ogromną wiedzę, najwyższe kompetencje w zakresie realizacji projektów o charakterze militarnym, dzięki czemu zawsze skutecznie potrafimy doradzić naszym Klientom i pomóc im wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie dotyczące szeroko pojętych kwestii odnoszących się do problematyki modernizacji urządzeń optycznych.

Pagacz Defence Group to nie tylko firma handlowa, ale również uznany dostawca i koordynator projektów specjalnych w zakresie wdrażania zaawansowanego technicznie sprzętu wojskowego, których realizacja wymaga doświadczenia z dziedziny zarządzania projektowego.

W naszej ofercie posiadamy całą paletę części zamiennych, m.in. do pasywnych przyrządów optycznych GEN 3 do opancerzonych bojowych wozów piechoty BWP-1, BWP-2 oraz czołgów T-72 i WZT-2.

Oferta do czołgu T-72

Oferta do czołgu T-55

Oferta do pojazdu BMP-1

Oferta do pojazdu BMP-2

Oferta do pojazdu BRDM-2