iXblue

iXblue jest firmą rozpoznawalną w swojej branży na całym świecie, która oferuje zaawansowane rozwiązania wykorzystywane w operacjach morskich, lądowych, a nawet kosmicznych. Cieszy się popularnością m.in. sprawą innowacyjnej technologii FOG – Fibre-Optic Gyroscope, z której słynie. Wręcz nieograniczone możliwości żyroskopu uznawanego za najlepszy na świecie to jednak tylko część oferty, która za sprawą Pagacz Defence Group trafia również na polski rynek.

Technologie autonomiczne, morskie oraz foniczne cieszą się globalnym zainteresowaniem klientów wojskowych i cywilnych. Kilkadziesiąt lat doświadczenia daje efekt w postaci nieustannego rozwoju oraz innowacyjnego podejścia do realizowanych projektów. Na całym świecie można naliczyć aż 19 biur przedsiębiorstwa, które zatrudnia ponad 650 pracowników i znajduje odbiorców w 40 krajach z różnych kontynentów. 20% rocznego obrotu zawsze trafia na badania i rozwój, dzięki czemu asortyment jest nieustannie udoskonalany.

Kontrola nad każdym etapem procesów projektowania i produkcji jest równie ważna jak indywidualne podejście do wymagań klienta. Takie rozwiązania jak np. e-nawigacja otwierają długą listę możliwych zastosowań poszczególnych technologii o zdecydowanie niezawodnym charakterze. Warto sprawdzić bogatą ofertę urządzeń i systemów wykorzystywanych do zadań taktycznych, operacyjnych i obronnych – dzięki nam dostępnych także w Polsce.

Nawigacja, akustyka, komunikacja, fotonika, wykrywanie ruchu, sonary, sztuczna inteligencja – jeśli te hasła wiążą się z Państwa celami i zadaniami to zapraszamy uprzejmie do zapoznania się z ofertę iXblue.

Nawigacje inercyjne

Firma iXblue opracowała pełną gamę systemów inercyjnych, aby sprostać pełnemu spektrum zastosowań lądowych (obronnych jak i innych służb porządkowych). Jej produkty są zaprojektowane tak, aby odpowiadały na wszystkie wyzwania stawiane przez wojska lądowe.

Platformy stabilizowane

iXblue jest liderem w zakresie rozwiązań platform stabilizowanych. Produkuje szereg wysoce niezawodnych i dokładnych stabilizowanych platform odpowiadając zarówno na potrzeby klienta, jak i wymagania budżetowe. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w mechatronice w zakresie symulacji ruchu, iXblue wyróżnia się jako niezależny lider w zakresie rozwiązań do stabilizacji platform, wytwarzając gamę wysoce niezawodnych i dokładnych stabilizowanych platform.

Produkty