Marom Dolphin

MAROM DOLPHIN Ltd. to izraelska firma, która została założona w 1993 roku jako producent wyrobów włókienniczych. Z biegiem lat firma rozszerzyła zakres swojej działalności i produkcji stając się jednym z wiodących przedsiębiorstw specjalizującym się w dziedzinie produkcji specjalistycznych tekstyliów oraz szerokiej gamy ergonomicznego wyposażenia taktycznego służącego m.in. do przenoszenia różnego rodzaju wyposażenia taktycznego.

W oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych ekspertów, które zostało połączone z innowacją procesów produkcyjnych m.in. takich jak projektowanie w technologii 2D, 3D, CAD oraz skomputeryzowane automatyczne maszyny do cięcia materiałów udało się nam stworzyć szereg cenionych przez użytkowników produktów, które przyczyniają się do poprawy jakości wykonywanych zadań związanych z zapewnieniem szeroko rozumianego zakresu bezpieczeństwa w wielu jednostkach specjalnych sił zbrojnych oraz oddziałach kontr-terrorystycznych policji.

Proponowane przez nas klientom rozwiązania koncentrują się na odpowiednim procesie mapowania ludzkiego ciała w celu uzyskania optymalnego rozłożenia ciężaru transportowanego ekwipunku poprzez zmniejszenie obciążenia ramion i przeniesieni go do talii.

W MAROM DOLPHIN Ltd. produkcja rozpoczyna się zawsze od wnikliwego zidentyfikowania potrzeb każdego klienta i opracowaniu dla niego najlepszego rozwiązania, które będzie go w pełni satysfakcjonować. Za procedury te odpowiada zespół ds. badań i rozwoju, który zajmuje się nie tylko projektowaniem nowoczesnych rozwiązań, ale również odpowiada za badania nad nowymi materiałami, z których produkowane są nasze wyroby. Zaletą takiej filozofii działania naszych jest nie tylko szeroko pojęty rozwój, ale też integracja specjalistycznych surowców w oferowanych przez nas klientom rozwiązaniach.

Dzięki temu, że z sukcesem udało się nam opanować trudną sztukę umiejętności łączenia różnego rodzaju materiałów – plastiku, metalu i kompozytów posiadamy zdolność wytwarzania produktów charakteryzujących się wysoką jakością wykonania, trwałością i dużym komfortem użytkowania w wielu warunkach, zarówno pod względem operacyjnym, jak i ergonomicznym.

Firma MAROM DOLPHIN Ltd. utrzymuje najwyższe standardy produkcji, przestrzegając ściśle wytyczne wynikające z międzynarodowych norm ISO 9001:2008.

Unikalność wielu różnych funkcji zastosowanych w plecakach, kamizelkach taktycznych i nosidełkach połączonych z innowacyjnością wyrobów MAROM DOLPHIN Ltd. potwierdzają wnioski patentowe złożone przez firmę w wielu krajach.