SOS Boosters

SOSBOOSTER jest belgijską firmą, która oferuje urządzenia rozruchowe dla każego typu pojadu.

Oferta firmy obejmuje ponad 40 różnego rodzaju modeli urządzeń dla wszelkiego rodzaju silników spalinowych i hybrydowych: 6V, 6/12V, 12V, 12/24V i 24/48V. Nasze urządzenia rozruchowe doskonale nadają się nie tylko dla pojazdów małych takich jak: motocykle, samochody osobowe, samochody dostawcze, ale również tych dużych – tj. dla czołgów, ciągników siodłowych, koparek tp.

Urządzenia firmy SOSBOOSTER są bezpieczne dla elektroniki pojazdu, a wszystkie części składowe urządzeń rozruchowych zostały starannie dobrane i sprawdzone pod względem wysokiej jakości działania.

Urządzenia te posiadają starannie wykonane z jednolitego kawałka brązu z dużymi otworami o prawidłowej krzywiźnie zaciski, które również skutecznie chronią i zabezpieczają przed niepożądanymi skutkami nadmiernego przegrzewania się. Dodatkowo też zostały one wyposażone w diodę LED. Podwójnie izolowane przewody Radaflex charakteryzują się nie tylko wysoką zdolnością przewodzenia, ale są też bardzo elastyczne.

W celu zagwarantowania wysokiej jakości bezpieczeństwa we wszystkich urządzeniach SOSBOOSTER zostały zainstalowane wymienne bezpieczniki, które skutecznie chronią przed efektem zwarcia. Na poprawę bezpieczeństwa pracy wpływa też zastosowany specjalnie model obudowy, który został wykonany w postaci niezniszczalnego odlewu polietylenowego o grubości 5 mm, dzięki czemu została osiągnięta bardzo dobra odporność udarowa na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i codzienne oddziaływanie sił.

Użytkowanie jest ułatwione ze względu na małe gabaryty nie zajmuje miejsca w pojeździe interwencyjnym i ergonomiczne rozwiązanie. Dopełnieniem elementów wykończeniowych jest dokładny i podświetlany woltomierz, który pokazuje poziom naładowania akumulatora, funkcjonowanie ładowarki oraz  prawidłowość działania alternatora w uruchamianym pojeździe.

Baterie urządzeń SOSBOOSTER zostały wykonane w oparciu o zdobycze technologii wykorzystywanej w technice kosmicznej, dlatego pozwalają osiągnąć nie tylko wysoką moc, ale też charakteryzują się dużą pojemnością elektryczną i posiadają zdolność odzyskiwania energii nawet przy jej dużym natężeniu. Dodatkowo automatyczna elektroniczna ładowarka na prąd stały nieustannie utrzymuje baterię w idealnych warunkach, co pozwala zawsze na uzyskanie maksymalnego poziomu mocy podczas procedury rozruchu, a sznur ładowania 12V podłączony do gniazda zapalniczki w pojeździe umożliwia szybkie ładowanie oraz zachowanie zaprogramowanych ustawień w pamięci wszystkich urządzeń znajdujących się w pojeździe.

Urządzenia firmy SOSBOOSTER posiadają certyfikat: DIRECTIVES EUROPEENNES:73/23/CEE, 89/336/CEE oraz spełniają normę: EN 60335-1, EN 60335-2-29, EN 55014 i EN 55104.

Odkryj zastosowania SOS Boosters!

SOS Boosters
SOS Boosters
SOS Boosters