Historia

Pagacz Defence Group – Pewność Tradycja Zaufanie

Historia naszej rodzinnej firmy rozpoczyna się w 2004 roku wraz z rejestracją firmy UZP i Synowie, która w roku 2010 została następnie przekształcona w Pagacz i Synowie Sp. z o.o. W roku 2018 oficjalnie zaczęliśmy naszą działać pod nazwą Pagacz Defence Group

Nasza firma od ponad 15 lat z powodzeniem realizuje zlecenia w krajowym obrocie specjalnym. W okresie tym nawiązaliśmy szereg licznych kontaktów biznesowych, które przyczyniły się do dynamicznego i szybkiego rozwoju naszej firmy na wielu polach jej działalności.

Posiadamy doświadczenie w realizacji dostaw specjalistycznego sprzętu dla wojska, policji oraz innych służb mundurowych, realizowanych w oparciu o Ustawę Prawo Zamówień Publicznych.

Dostarczamy sprzęt wyłącznie najwyższej klasy, oferując jego profesjonalną instalację, serwis oraz wsparcie szkoleniowe dla naszych Klientów, aby mogli w pełni wykorzystać możliwości dostarczanego przez nas sprzętu oraz usług.

Wieloletnia tradycja w połączeniu z innowacyjnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta sprawia, że każde nowo przyjęte zlecenie traktujemy jako usługę ściśle dedykowaną. Szczególny nacisk kładziemy na terminowość oraz optymalizację realizacji zamówienia dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić warunki współpracy stawiające nas w czołówce firm z branży.

Nasze działania cechują dbałość o bezpieczeństwo powierzonych nam realizacji dostaw sprzętu oraz stałe przewidywalne warunki współpracy dające gwarancję satysfakcji obu stronom.

Kapitałem Pagacz Defence Group była i jest wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów realizujących innowacyjne projekty połączone z pracami wdrożeniowymi.

Firma Pagacz Defence Group oparła swój rozwój na dwóch elementach, które utworzyły stabilny fundament dla jej wzrostu i sukcesywnie realizowanych celów. Nasza firma realizuje politykę, której celem jest stały wzrost poziomu świadczonych przez nas usług. Dlatego aby ją aktywnie realizować inwestujemy w nowe technologie oraz innowacje, które bezpośrednio przekładają się na wpływ oraz przewidywalność efektów naszej pracy, wiąże się to także ze starannym przeszkoleniem naszych pracowników, którzy mając na uwadze wysoki standard obsługi Klienta nieustannie podnoszą stan swojej wiedzy zawodowej i umiejętności.

Zbudowaliśmy firmę, która cieszy się na rynku rozpoznawalną marką i ugruntowaną pozycją. Naszym Klientom dostarczamy nie tylko szeroki asortyment najwyższej jakości produktów, ale również oferujemy usługi z zakresu konsultingu oraz serwisowe.

Firma zlokalizowana jest w Toruniu, mieście słynącym na cały kraj z dużych tradycji wojskowych, gdzie mieści się Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia im. gen. Józefa Bema, zawierające w swojej strukturze m.in. Cykl Szkolenia Strzelców Wyborowych oraz Ośrodek Szkolenia Połączonego Wsparcia Ogniowego.

Dzięki nowoczesnemu systemowi dróg krajowych Toruń jest dobrze skomunikowany nie tylko z centrum Polski, ale i wieloma innymi miastami za sprawą bezpośredniego dostępu do autostrady A1, łączącej północ z południem kraju. W najbliższej okolicy znajduje się też port lotniczy w Bydgoszczy.

Prezes Pagacz Defence Group
Zbigniew Pagacz