Usługi

Firma Pagacz Defence Group oferuje szeroki i profesjonalny zakres usług dla wielu rodzajów służb mundurowych, instytucji państwowych oraz indywidualnych odbiorców cywilnych począwszy od doradztwa, consultingu, naprawy, modernizacji sprzętu i systemów łączności, optyki, a skończywszy na wysoko specjalistycznych szkoleniach IPC dla elektroników.

Posiadamy również działające prężnie Centrum Badań i Rozwoju Pagacz Defence Group specjalizujące się głównie w materiałach polimerowych oraz gamie produktów wykonanych z włókna węglowego.

Naszą misją jest generowanie najwyższej jakości usług dla ludzi, którzy na co dzień ryzykują życiem chroniąc bezpieczeństwo kraju i jego obywateli.

Od ponad 15 lat nasze usługi z sukcesem trafiają do Klientów, którym oferujemy nie tylko szeroko rozumiane wsparcie związane z kompleksowym zakresem działań obejmującym szeroko rozumiane naprawy, modyfikacje i modernizacje, ale również dalszym rozwojem segmentu wyposażenia dla służb mundurowych i odbiorców cywilnych, co w konsekwencji realizowanych przez nas działań przyczynia się do szybkiej reakcji na tego typu usługi oraz pełni rolę integratora zaawansowanych technologii dla służb mundurowych i odbiorców cywilnych. Dodatkowo oferujemy kompleksową ocenę jakości systemów i urządzeń wraz ze szczegółowymi ekspertyzami w ich zakresie.

Oferta usługowa firmy Pagacz Defence Group rozwijana jest w oparciu o szczegółową analizę rynku, która połączona jest z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu możliwe jest konsekwentne podnoszenie potencjału świadczonych przez nas usług.

W zespole Pagacz Defence Group pracują doświadczeni menadżerowie posiadający techniczne wykształcenie, ogromną wiedzę, najwyższe kompetencje w zakresie realizacji projektów o charakterze cywilnym i wojskowym, dzięki czemu zawsze skutecznie potrafimy doradzić naszym Klientom i pomóc im wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie dotyczące szeroko pojętych kwestii odnoszących się do problematyki modernizacji urządzeń i systemów je wspierających.

Pagacz Defence Group to nie tylko firma handlowa, ale również uznany dostawca i koordynator projektów specjalnych w zakresie wdrażania zaawansowanego technicznie sprzętu wojskowego i cywilnego, których realizacja wymaga doświadczenia z dziedziny zarządzania projektowego.