Naprawa i modernizacja łączności

Firma Pagacz Defence Group oferuje szeroki i profesjonalny zakres wszelkiego rodzaju usług napraw oraz modyfikacji wojskowych systemów łączności.

Łączność w strukturach armii jest obok pododdziałów logistycznych drugim co do wielkości rodzajem wojsk. Funkcjonuje w każdej jednostce wojskowej, bez względu na to, czy są to siły powietrzne, wojska lądowe czy marynarka wojenna. W ostatnich latach w wojskach łączności ma miejsce technologiczna rewolucja, która polega na odejściu od przestarzałych systemów łączności analogowej na rzecz w pełni zautomatyzowanych systemów cyfrowych. To światowy wymóg poparty doświadczeniami wielu potęg militarnych, który jest gwarantem odniesienia na dzisiejszym polu walki sukcesu militarnego, którym jest zapewnienie dostępu do szeroko pojętych informacji każdemu jednemu żołnierzowi w myśl opracowanego założenia sieciocentryczności armii. Proces integrowania radiostacji osobistych żołnierzy z systemami o charakterze teleinformatycznym, które obecne są w wozach dowodzenia wraz z wykorzystaniem dupleksowej dwukierunkowej transmisji danych oraz wykorzystaniem specjalnych bram międzysystemowych pozwoli na polu walki uzyskać każdemu żołnierzowi skuteczny i niezawodny dostęp do wielu różnych usług sieciowych połączonych z płynną wymianą informacji ze stanowiskami dowodzenia na wszystkich dostępnych poziomach dowodzenia, które obecne są w siłach zbrojnych.

Nasze usługi z zakresu modernizacji ww. sprzętu trafiają do różnych jednostek sił zbrojnych. Naszym Klientom oferujemy nie tylko szeroko rozumiane wsparcie związane z kompleksowym zakresem tego typu napraw, modyfikacji i modernizacji wojskowych systemów łączności, ale również dalszym rozwojem tego segmentu wyposażenia dla sił zbrojnych, co w konsekwencji realizowanych przez nas działań przyczynia się do szybkiej reakcji na tego typu usługi oraz pełni rolę integratora zaawansowanych technologii wojskowych dla sił zbrojnych. Dodatkowo oferujemy też kompleksową ocenę jakości systemów i urządzeń łączności wraz z fachowymi ekspertyzami z dziedziny łączności wojskowej.

Oferta firmy rozwijana jest w oparciu o szczegółową analizę rynku, która połączona jest z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest konsekwentne podnoszenie potencjału obronnego armii.

W zespole Pagacz Defence Group pracują doświadczeni menadżerowie posiadający techniczne wykształcenie, ogromną wiedzę, najwyższe kompetencje w zakresie realizacji projektów o charakterze militarnym, dzięki czemu zawsze skutecznie potrafimy doradzić naszym Klientom i pomóc im wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie dotyczące szeroko pojętych kwestii odnoszących się do problematyki modernizacji urządzeń i systemów łączności.

Pagacz Defence Group to nie tylko firma handlowa, ale również uznany dostawca i koordynator projektów specjalnych w zakresie wdrażania zaawansowanego technicznie sprzętu wojskowego, których realizacja wymaga doświadczenia z dziedziny zarządzania projektowego.