Służby mundurowe

Firma Pagacz Defence Group z powodzeniem realizuje zlecenia dla służb mundurowych w krajowym i obrocie specjalnym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji dostaw specjalistycznego sprzętu dla wojska, Policji, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Straży Pożarnej oraz innych służb mundurowych.

Firma oparła swój rozwój na dwóch elementach, które utworzyły stabilny fundament dla jej wzrostu i sukcesywnie realizowanych celów. Realizujemy politykę, której celem jest stały wzrost poziomu świadczonych przez nas usług. Dlatego inwestujemy w nowe technologie oraz innowacje, które bezpośrednio przekładają się wpływ oraz na przewidywalność efektów naszej pracy, wiąże się to także ze starannym naszych pracowników, którzy mając na uwadze wysoki standard obsługi Klienta nieustannie podnoszą stan swojej zawodowej wiedzy i umiejętności.

Zbudowaliśmy firmę, która cieszy się na rynku rozpoznawalną marką i ugruntowaną pozycją. Naszym Klientom dostarczamy nie tylko szeroki asortyment najwyższej jakości produktów, ale również oferujemy usługi z zakresu konsultingu oraz serwisowe.

Oferta firmy rozwijana jest w oparciu o szczegółową analizę rynku połączoną z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest podnoszenie potencjału operacyjnego służb mundurowych.

Dostarczamy sprzęt wyłącznie najwyższej klasy, oferując jego profesjonalną instalację, serwis oraz wsparcie szkoleniowe dla naszych Klientów, aby mogli w pełni wykorzystać możliwości dostarczanego przez nas sprzętu oraz usług.

Wieloletnia tradycja w połączeniu z innowacyjnością oraz indywidualnym podejściem do klienta sprawia, że każde nowo przyjęte zlecenie traktujemy jako usługę ściśle dedykowaną. Szczególny nacisk kładziemy na terminowość oraz optymalizację realizacji zamówienia dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić warunki współpracy stawiające nas w czołówce firm z branży. Nasze działania cechują dbałość o bezpieczeństwo powierzonych nam realizacji dostaw sprzętu oraz stałe przewidywalne warunki współpracy dające gwarancję satysfakcji obu stronom.

Kapitałem Pagacz Defence Group była i jest wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów realizujących innowacyjne projekty połączone z pracami wdrożeniowymi. Trzon firmy stanowią doświadczeni menadżerowie posiadający techniczne wykształcenie, ogromną wiedzę, najwyższe kompetencje w zakresie realizacji projektów o charakterze militarnym i policyjnym, dzięki czemu zawsze skutecznie potrafimy doradzić naszym Klientom i pomóc im wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie. Tworzymy zgrany i stabilny zespół, co owocuje dobrymi i długofalowymi kontaktami z odbiorcami naszych towarów i usług.

Produkty

Rheinmetall Lumenator

Lumenator

Lumenator to modułowa lampa do broni wyprodukowana przez renomowaną,