Instytucje publiczne

Firma Pagacz Defence Group z powodzeniem realizuje zlecenia dla wielu różnych instytucji publicznych i administracji, które z racji swojej specyfiki realizują rozmaite zadania w sektorze publicznym kraju i z założenia służą wszystkim obywatelom, którzy mają określone potrzeby w tym względzie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji dostaw specjalistycznego sprzętu dla instytucji związanych m.in. ze służbą zdrowia, strażą pożarną i policją.

Dlatego też nasza firma oparła swój rozwój na dwóch elementach, które utworzyły stabilny fundament dla jej wzrostu i sukcesywnie realizowanych celów. Realizujemy politykę, której celem jest stały wzrost poziomu świadczonych przez nas usług. Konsekwentnie inwestujemy w nowe technologie oraz innowacje, które bezpośrednio przekładają się wpływ oraz na przewidywalność efektów naszej pracy, wiąże się to także ze starannym naszych pracowników, którzy mając na uwadze wysoki standard obsługi Klienta nieustannie podnoszą stan swojej zawodowej wiedzy i umiejętności.

Zbudowaliśmy firmę, która cieszy się wśród całego szeregu instytucji publicznych rozpoznawalną marką i ugruntowaną pozycją. Naszym Klientom dostarczamy nie tylko szeroki asortyment najwyższej jakości produktów, ale również oferujemy usługi z zakresu konsultingu.

Oferta firmy rozwijana jest w oparciu o szczegółową analizę rynku połączoną z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest podnoszenie potencjału operacyjnego wielu różnych instytucji publicznych i administracji.

Dostarczamy sprzęt i usługi wyłącznie najwyższej klasy, oferując jego profesjonalną instalację, serwis oraz wsparcie szkoleniowe dla naszych Klientów, aby mogli w pełni wykorzystać możliwości dostarczanego przez nas sprzętu oraz usług.

Wieloletnia tradycja w połączeniu z innowacyjnością oraz indywidualnym podejściem do klienta sprawia, że każde nowo przyjęte zlecenie traktujemy jako usługę ściśle dedykowaną. Szczególny nacisk kładziemy na terminowość oraz optymalizację realizacji zamówienia dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić warunki współpracy stawiające nas w czołówce firm. Nasze działania cechują dbałość o bezpieczeństwo powierzonych nam realizacji dostaw sprzętu oraz stałe przewidywalne warunki współpracy dające gwarancję satysfakcji obu stronom.

Kapitałem Pagacz Defence Group była i jest wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów realizujących innowacyjne projekty połączone z pracami wdrożeniowymi. Trzon firmy stanowią doświadczeni menadżerowie posiadający techniczne wykształcenie, ogromną wiedzę, najwyższe kompetencje w zakresie realizacji tego typu projektów, dzięki czemu zawsze skutecznie potrafimy doradzić naszym Klientom i pomóc im wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie. Tworzymy zgrany i stabilny zespół, co owocuje dobrymi i długofalowymi kontaktami z odbiorcami naszych towarów i usług.

Produkty