Przemysł

Kompleks nowoczesnej instalacji w bazie paliwowej

fot. © Przemysław Miller/Pagacz Defence Group

Firma Pagacz Defence Group z powodzeniem realizuje zlecenia dla przemysłu z uwzględnieniem procedur obrotu specjalnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji dostaw specjalistycznego sprzętu uwzględniając wszystkie najważniejsze funkcje przemysłu, które są związane nie tylko z produkcją, procesem pozyskiwania i przetwarzania, ale również rozwojem techniki oraz badaniami, które przyczyniają się do wzrostu wydajności i polepszenia warunków produkcji.

Rozwój przemysłu w sposób decydujący wpływa na poziom i tempo rozwoju gospodarczego kraju, ponieważ ten jest jedynym działem wytwarzającym szeroko rozumiane dobra inwestycyjne.

System pomp przesyłowych
System filtrów pospiesznych oczyszczających wodę

fot. © Przemysław Miller/Pagacz Defence Group

Firma oparła swój rozwój na dwóch elementach, które utworzyły stabilny fundament dla jej wzrostu i sukcesywnie realizowanych celów. Realizujemy politykę, której celem jest stały wzrost poziomu świadczonych przez nas usług. Dlatego inwestujemy w nowe technologie oraz innowacje, które bezpośrednio przekładają się wpływ oraz na przewidywalność efektów naszej pracy, wiąże się to także ze starannym naszych pracowników, którzy mając na uwadze wysoki standard obsługi Klienta nieustannie podnoszą stan swojej zawodowej wiedzy i umiejętności.

Zbudowaliśmy firmę, która cieszy się na rynku rozpoznawalną marką i ugruntowaną pozycją. Naszym Klientom dostarczamy nie tylko szeroki asortyment najwyższej jakości produktów, ale również oferujemy usługi z zakresu konsultingu oraz serwisowe.

Proces jonizacji wody w stacji filtrów

fot. © Przemysław Miller/Pagacz Defence Group

Oferta firmy rozwijana jest w oparciu o szczegółową analizę rynku połączoną z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest podnoszenie potencjału strategiczno-operacyjnego wielu gałęzi przemysłu.

Dostarczamy sprzęt i usługi wyłącznie najwyższej klasy, oferując jego profesjonalną instalację, serwis oraz wsparcie szkoleniowe dla naszych Klientów, aby mogli w pełni wykorzystać ich możliwości i potencjał w wielu działach przemysłu.

Wieloletnia tradycja w połączeniu z innowacyjnością oraz indywidualnym podejściem do klienta sprawia, że każde nowo przyjęte zlecenie traktujemy jako usługę ściśle dedykowaną. Szczególny nacisk kładziemy na terminowość oraz optymalizację realizacji zamówienia dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić warunki współpracy stawiające nas w czołówce firm na rynku. Nasze działania cechują dbałość o bezpieczeństwo powierzonych nam realizacji dostaw sprzętu oraz stałe przewidywalne warunki współpracy dające gwarancję satysfakcji obu stronom.

Hala z urządzeniami monitorującymi procesy technologiczne
Podziemny system rurociągu przesyłowego

fot. © Przemysław Miller/Pagacz Defence Group

Kapitałem Pagacz Defence Group była i jest wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów realizujących innowacyjne projekty połączone z pracami wdrożeniowymi. Trzon firmy stanowią doświadczeni menadżerowie posiadający techniczne wykształcenie, ogromną wiedzę, najwyższe kompetencje w zakresie realizacji projektów o charakterze techniczno-produkcyjnym, dzięki czemu zawsze skutecznie potrafimy doradzić naszym Klientom i pomóc im wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie. Tworzymy zgrany i stabilny zespół, co owocuje dobrymi i długofalowymi kontaktami z odbiorcami naszych towarów i usług.

Produkty