Rozpylacz substancji SWITCH TANK Milwaukee

Rozpylacz substancji SWITCH TANK Milwaukee

Szanowni Państwo,
Firma Pagacz Defence Group posiada w swojej ofercie specjalistyczny plecakowy opryskiwacz ciśnieniowy M18™ SWITCH TANK™ firmy Milwaukee, o pojemności 15 l, który został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu różnego rodzaju środków chemicznych w tym m.in. służących do szeroko rozumianej dezynfekcji.

Urządzenie to zapewnia natychmiastowe, stałe i regulowane 5-stopniowe ciśnienie w zakresie od 2 do 120 PSI, dzięki czemu można skutecznie rozpylać określone substancje na odległość do 7,6 metra. Opryskiwacz posiada półprzezroczysty zbiornik zaopatrzony w wagę pomiarową, która informuje użytkownika o ilości płynu znajdującej się aktualnie w jego wnętrzu.

M18™ SWITCH TANK™ został zaopatrzony w pokrywę z uchwytem oraz szeroki otwór, który ułatwia wlewanie substancji chemicznych do zbiornika. Natomiast wbudowane sito zapobiega przedostawaniu się niepożądanych zanieczyszczeń-odłamków do zbiornika opryskiwacza.

Urządzenie to posiada niezwykle wydajny akumulator M18 REDLITHIUM-ION 4.0 Ah, który zapewnia pracę umożliwiającą rozpylenie aż do 12 zbiorników na jednym jego naładowaniu. Elastyczny system bateryjny współpracuje ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™.

Innowacyjna budowa zbiornika oddziela pompę, wąż zbiornika oraz lancę skutecznie izolując elementy nośne od zasilanego przez akumulator opryskiwacza.

Możliwość wymiany zbiorników w ww. opryskiwaczu zabezpiecza przed zanieczyszczeniem wieloma substancjami chemicznymi oraz obniża koszty jego użytkowania.

System rozpylania SWITCH TANK z podpisem [karta katalogowa]

Rozpylacz substancji SWITCH TANK Milwaukee