Diamenty Forbes 2020

Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że firmaPagacz Defence Group znalazła się na na 16 miejscu prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa 2020 wśród firm z województwa kujawsko-pomorskiego – tj. przedsiębiorstw o dochodach od 5 do 50 milionów złotych, które na przestrzeni ostatnich trzech lat najszybciej zwiększyły swoją wartość.

W klasyfikacji ogólnopolskiej ww. rankingu Diamenty Forbesa 2020 uplasowaliśmy się na 223 pozycji.

Tegoroczne wyróżnienie ze strony miesięcznika „Forbes” otrzymaliśmy po 15 latach działalności rynkowej naszej firmy. Jest ono dowodem nie tylko na skuteczne łączenie sukcesów ekonomicznych z troską o kompleksowe wdrażane innowacyjnych technologii oraz usług w wielu strategicznych obszarach gospodarki narodowej RP, ale również nieustannym przykładem na podnoszenie przez nas szeroko pojętych standardów obsługi Klienta.

Nasz sukces jest efektem ciężkiej i długoletniej pracy wielu osób. Poprzeczka, którą sobie postawiliśmy dowodzi, że dla Pagacz Defence Group dzięki wytężonej pracy rzeczy niemożliwe stają się możliwe! Dziś z wielką radością obserwujemy jak pracownicy utożsamiają się z naszą firmą, mając przy tym pełną świadomość swojej wartości oraz niepodważalnego faktu, że są jej częścią składową. To, że zajęliśmy tak wysokie miejsce w rankingu Diamenty Forbesa 2020 wśród jest naszym wspólnym powodem do dumy oraz wielkiej satysfakcji.

Pamiętamy jednak zawsze o tym, że wielki wpływ na naszą obecną pozycję w ww. rankingu zawdzięczamy Państwu, naszym Partnerom handlowym i kontrahentom. To właśnie za sprawą udanej i owocnej współpracy z Państwem możemy osiągać tak wielkie sukcesy i dążyć do doskonałości.

Nasza firma jest dowodem na to, że ciężka praca, profesjonalizm i zadowolenie z tego co robimy jest właściwą drogą do osiągnięcia sukcesu.

Diamenty Forbes 2020
Forbes 02/2020
Lista Diamentów Forbes 2020