Deschamps

DESCHAMPS to francuska firma, która wpowstała w 1860 roku. Specjalizuje się w produkcji specjalistycznych tkanin technicznych oraz wełnianych filców.

DESCHAMPS w 1994 roku opatentowała innowacyjny materiał charakteryzujący się unikalną przestrzenną strukturą o nazwie Mobi-Mat®. Materiał ten z powodzeniem wykorzystywany jest do tworzenia szerokiej gamy produktów, począwszy od zwijanych tymczasowych nawierzchni drogowyach, miejsc postojowych dla ciężkich pojazdów na niestabilnym podłożu gruntowym w wielu różnych strefach klimatycznych a skończywszy na lądowiskach dla śmigłowców bojowych.

Firma DESCHAMPS uważana jest na świecie za niekwestionowanego lidera w zakresie rozwiązań poprawiających i ułatwiających w każdych warunkach terenowych szeroko pojętą mobilność. Dewizą firmy, która ukształtowała jej wielki sukces jest umiejętne łączenie tradycji z innowacją, które połączone ze sobą oferują klientom najwyższej jakości produkty, które są również przyjazne dla środowiska naturalnego.

Unikalne rozwiązania oferowane klientom przez firmę DESCHAMPS zwiększają nie tylko mobilność sprzętu-maszyn, ale również zdolności operacyjnych ludzi korzystających z niego w trudnych warunkach terenowych.

Multifunkcjonalne produkty DESCHAMPS Mobi-Mat® umożliwiają tworzenie odpowiedniej infrastruktury, która jest gwarantem powodzenia nie tylko akcji militarnej, ale też ratunkowych na terenach zagrożonych działaniem różnego rodzaju niszczycielskich żywiołów.

DESCHAMPS Mobi-Mat
DESCHAMPS Mobi-Mat
DESCHAMPS Mobi-Mat
DESCHAMPS Mobi-Mat
DESCHAMPS Mobi-Mat
DESCHAMPS Mobi-Mat