Suprobox

SUPROBOX® jest turecką firmą, która została założona w 1997 roku i specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju skrzyń transportowych, magazynowych oraz rozwiązań gwarantujących optymalne rozwiązania ułatwiające transport i przechowywanie wrażliwych na uszkodzenia mechaniczne urządzeń.

SUPROBOX® oferuje produkty, które gwarantują nie tylko szeroko rozumiane poczucie bezpieczeństwa wynikające z faktu ich wykorzystania, ale też związane z ich użytkowaniem, ponieważ miarą ich rynkowego sukcesu jest bezsporny fakt, że sprawdzają się one nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach i miejscach ich wykorzystania.

Szeroko pojęte partnerstwo na linii klient-firma gwarantuje daleko idące oraz skuteczne wparcie merytoryczno-praktyczne na każdym jednym etapie wyboru naszego produktu.

Nasze skrzynki sprzedawane są na całym świecie pod marką SUPROBOX®.

Firma jest też wynalazcą opatentowanego systemu Multibrix®, który służy do precyzyjnego układania skrzyń o różnych gabarytach w stosy.

SUPROBOX®oferuje ponadto swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie nie tylko produkcji, ale również daleko idącej personalizacji wnętrz produkowanych skrzyń.

Profesjonalna wiedza i doświadczenie zespołu naszych inżynierów odpowiedzialnych za proces projektowania oferowanych przez nas wyrobów uwzględnia zgłaszane przez użytkowników sprzętu uwagi oraz różnego rodzaju oczekiwania w celu wypracowania optymalnego modelu produktu, który spełni wszystkie oczekiwania ze strony klienta.

Firma SUPROBOX® oferuje na rynku najszerszy wybór różnego rodzaju skrzyń transportowych.

Skrzynie SUPROBOX® zostały zaprojektowane w oparciu o wykorzystanie żywic i polimerów tak, aby zawsze i pewnie mogły sprostać najtrudniejszym warunkom środowiskowo-klimatycznym. Ich obudowy posiadają niezwykle solidną, wytrzymałą i jednolitą konstrukcję, dzięki czemu są wyjątkowo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, uderzenia oraz wibracje, dzięki czemu mogą z powodzeniem służyć do transportowania czułych I delikatnych urządzeń elektronicznych. Zastosowane w procesie produkcji materiały gwarantują nie tylko odporność na szkodliwe działanie promieniowania UV, ale również predestynują je do wykorzystania w ekstremalnych warunkach środowiskowych, gdzie dochodzi do dużej amplitudy temperatury i wilgotności.

Skrzynie SUPROBOX® są idealnym nośnikiem służącym do transportowania m.in.:

  • elektroniki,
  • systemów pamięci,
  • serwerów,
  • sprzętu łącznościowego,
  • różnego rodzaju wyposażenia medycznego.

Firma SUPROBOX® w swoim szerokim asortymencie może pochwalić się 194 różnym rozmiarami serii R oraz 24 w asortymencie Rack Case. To dowód na to, że SUPROBOX® oferuje jeden z najbardziej urozmaiconych pod względem wykorzystania i zastosowania asortymentów dostępnych na rynku skrzyń transportowo-magazynowych.