LIGNex1

LIG Nex1 to wiodąca koreańska firma obronna, która powstała w 1976 roku jako Goldstar Precision. Dziś za sprawą wykorzystywanych w produkcji innowacyjnych technologii, które tworzą jej fundament przewodzi koreańskiemu przemysłowi obronnemu, opracowując i tworząc w różnych obszarach najnowocześniejsze systemy uzbrojenia. Jej zaawansowane wyroby bezspornie przyczyniły się do tego, że Korea posiada zdolność do samodzielnej i efektywnej obrony.

LIG Nex1 jest producentem naziemnych pocisków kierowanych, które mogą być  wystrzeliwane z pojazdów, lądowisk oraz innych platform naziemnych, aby skutecznie atakować cele taktyczne i strategiczne przeciwnika na lądzie, morzu i powietrzu. Ich wysoką precyzję działania gwarantują autorskie systemy radarowe, które mogą nie tylko wykrywać i identyfikować, ale również śledzić oraz określać informacje dotyczące własności namierzanych celów poprzez analizę odbijanych fal elektromagnetycznych.

Natomiast systemy dowodzenia i kontroli LIG Nex1 zapewniają płynną możliwość wymiany informacji na wszystkich poziomach szczebli dowodzenia w celu skutecznego prowadzenia różnego rodzaju operacji wojskowych. Dzięki ww. systemom dowodzenia dowódcy mogą precyzyjnie i optymalnie korzystać z wielu posiadanych w swoim arsenale systemów uzbrojenia.

Pakiet awioniki firmy LIG Nex1 to zaawansowany zestaw, który składa się z wielu zintegrowanych komponentów elektronicznych, które skutecznie zwiększają wydajność i poprawiają zdolności bojowe samolotów.

Systemy Electronic Warfare LIG Nex1 odpowiadają za ochronę sił przed różnego rodzaju atakami ze strony wroga uniemożliwiając m.in. możliwość zakłócania komunikacji przy jednoczesnym wyeliminowaniu z pola walki sprzętu elektronicznego sił wroga. Cyber Warfare / M&S / High-Energy Weapons zostały zaprojektowane tak, aby skutecznie służyć wielu różnym celom począwszy od zarządzania strategicznymi informacjami a skończywszy na zakłócaniu-paraliżowaniu systemów komunikacyjnych nieprzyjaciela w oparciu o zastosowanie nowoczesnych systemów wykorzystujących źródła wysokiej energii.

W ofercie firmy LIG Nex1 znajdują się również nowoczesne bezzałogowego drony, które zapewniają dzisiejszym na polu walki dużą siłę bojową, która przewyższa znacznie walory uzbrojenia konwencjonalnego.

LIG Nex1 to firma, która stawia zawsze na pierwszym miejscu zadowolenie swoich klientów poprzez zapewnienie im najwyższej jakości oferowanego uzbrojenia oraz dedykowanych usług w zakresie jego wdrażania.