Guide

GUIDE jest szwedzką firmą, która od ponad 30 lat z sukcesami zajmuje się na rynku szeroko rozumianą ochroną rąk poprzez projektowanie specjalistycznych rękawic, które wykorzystują innowacyjne technologie materiałowe łączące w sobie trwałość, sensoryczność i uniwersalność ich zastosowania.

Rękawice GUIDE są niezwykle skutecznym środkiem ochrony indywidualnej chroniącym dłonie przed działaniem wielu szkodliwych czynników.

Wyroby firmy GUIDE można podsumować stwierdzeniem, że jest to najbardziej skuteczna ochrona, której nie poczujesz a odczujesz w trakcie wykonywania wielu odpowiedzialnych czynności.

GUIDE jest uznanym producentem szerokiej gamy rękawic zaprojektowanych z myślą o wykonywaniu nie tylko wielu codziennych czynności, ale również tych najbardziej precyzyjnych, które nie wymagają konieczności ich zdejmowania. Dzięki czemu z powodzeniem mogą być one wykorzystywane w trakcie wykonywania prac biurowo-administracyjnych jak również podczas obsługi broni palnej.

Rękawice GUIDE chronią skutecznie ich użytkownika nie tylko przed przekłuciem lub przecięciem, ale też zapewniają komfortową swobodę czucia, pewnego chwytu i nieskrępowanych ruchów, dzięki czemu nadają się m.in. do dokładnego przeszukiwania osób, gzie wymagana jest od użytkownika duża wrażliwość sensoryczna.

Zastosowanie w nich unikalnej technologii Alycore, która chroni ręce użytkownika przed mechanicznymi uszkodzeniami jest gwarantem szerokiego zastosowania i wykorzystania przez funkcjonariuszy: Policji, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Służby Celnej, pozostałych służb mundurowych oraz agentów ochrony – tj. wszędzie tam, gdzie istnieje realne zagrożenie ranami ciętymi i kłutymi.