Wojska Specjalne

Pagacz Defence Group zajmuje się eksportem i importem broni oraz sprzętu specjalnego na potrzeby polskich sił zbrojnych. Użytkownikami sprzętu oferowanego przez nas są jednostki wojskowe w tym m.in. elitarne jednostki specjalne.

Jednym z najważniejszych elementów każdej jednostki specjalnej są nie tylko doskonale wyszkoleni i zgrani ludzie, ale również najwyższej jakości sprzęt oraz ich uzbrojenie. To dzięki nim żołnierze działają profesjonalnie i skutecznie w każdych warunkach bojowych.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko szeroko rozumiane wsparcie związanie z kompleksowym rozwojem jednostek specjalnych, ale również wszystkim służbom, których obszar działania jest związany z szeroką rozumianą ochroną antyterrorystyczną. Zapewniamy szeroki asortyment specjalistycznego wyposażenia, który jest niezbędny do wykonywania niekonwencjonalnych działań w czasie pokoju, kryzysu oraz wojny, i który zapewnienia odpowiednie warunki służby oraz prawidłowe funkcjonowanie tego typu jednostek wojskowych.

Oferta firmy rozwijana jest w oparciu o szczegółową analizę rynku połączoną z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest podnoszenie potencjału obronnego armii.

Świadczymy również usługi doradcze oraz pełnimy rolę integratora zaawansowanych technologii wojskowych dla tego segmentu sił zbrojnych.

W zespole Pagacz Defence Group pracują doświadczeni menadżerowie posiadający techniczne wykształcenie, ogromną wiedzę, najwyższe kompetencje w zakresie realizacji projektów o charakterze militarnym, dzięki czemu zawsze skutecznie potrafimy doradzić naszym Klientom i pomóc im wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie. Tworzymy zgrany i stabilny zespół, co owocuje dobrymi i długofalowymi kontaktami z odbiorcami naszych towarów i usług.

Pagacz Defence Group to nie tylko firma handlowa, ale również uznany dostawca i koordynator projektów specjalnych w zakresie wdrażania zaawansowanego technicznie sprzętu wojskowego, których realizacja wymaga doświadczenia z dziedziny zarządzania projektowego.

Produkty