Marynarka Wojenna

Wielozadaniowa fregata rakietowa

fot. © Przemysław Miller/Pagacz Defence Group

Pagacz Defence Group zajmuje się eksportem i importem broni oraz sprzętu specjalnego na potrzeby polskich sił zbrojnych. Użytkownikami sprzętu oferowanego przez nas są jednostki wojskowe w tym m.in. jednostki marynarki wojennej.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko szeroko rozumiane wsparcie związanie z rozwojem jednostek marynarki wojennej, ale również wszystkim służbom, których obszar działania jest związany z szeroką rozumianą ochroną oraz zapewnieniem bezpieczeństwa zarówno na akwenach morskich jak i śródlądowych. Zapewniamy szeroki asortyment specjalistycznego wyposażenia, który jest niezbędny do zapewnienia odpowiednich warunków służby i prawidłowego funkcjonowania tego rodzaju sił zbrojnych.

Oferta firmy rozwijana jest w oparciu o szczegółową analizę rynku połączoną z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest podnoszenie potencjału obronnego armii.

Świadczymy również usługi doradcze oraz pełnimy rolę integratora technologii wojskowych.

Okrętowe dwulufowe działko przeciwlotnicze
Lądowisko dla śmigłowca bazującego na korwecie rakietowej

fot. © Przemysław Miller/Pagacz Defence Group

W zespole Pagacz Defence Group pracują doświadczeni menadżerowie posiadający techniczne wykształcenie, ogromną wiedzę, najwyższe kompetencje w zakresie realizacji projektów o charakterze militarnym, dzięki czemu zawsze skutecznie potrafimy doradzić naszym Klientom i pomóc im wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie. Tworzymy zgrany i stabilny zespół, co owocuje dobrymi i długofalowymi kontaktami z odbiorcami naszych towarów i usług.

Pagacz Defence Group to nie tylko firma handlowa, ale również uznany dostawca i koordynator projektów specjalnych w zakresie wdrażania zaawansowanego technicznie sprzętu wojskowego, których realizacja wymaga doświadczenia z dziedziny zarządzania projektowego.

Produkty