Siły Powietrzne

Myśliwiec

fot. © Pagacz Defence Group

Pagacz Defence Group zajmuje się eksportem i importem broni oraz sprzętu specjalnego na potrzeby polskich sił zbrojnych. Użytkownikami sprzętu oferowanego przez nas są jednostki wojskowe w tym m.in. jednostki lotnictwa.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko szeroko rozumiane wsparcie związanie z wyposażeniem oraz eksploatacją wojskowych statków powietrznych, ale również cały asortyment specjalistycznego wyposażenia, który jest niezbędny do zapewnienia odpowiednich warunków służby i prawidłowego funkcjonowania tego rodzaju sił zbrojnych.

Oferta firmy rozwijana jest w oparciu o szczegółową analizę rynku połączoną z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest podnoszenie potencjału obronnego armii.

Świadczymy również usługi doradcze oraz pełnimy rolę integratora technologii wojskowych.

W zespole Pagacz Defence Group pracują doświadczeni menadżerowie posiadający techniczne wykształcenie, ogromną wiedzę, najwyższe kompetencje w zakresie realizacji projektów o charakterze militarnym, dzięki czemu zawsze skutecznie potrafimy doradzić naszym Klientom i pomóc im wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie. Tworzymy zgrany i stabilny zespół, co owocuje dobrymi i długofalowymi kontaktami z odbiorcami naszych towarów i usług.

Pagacz Defence Group to nie tylko firma handlowa, ale również uznany dostawca i koordynator projektów specjalnych w zakresie wdrażania zaawansowanego technicznie sprzętu wojskowego, których realizacja wymaga doświadczenia z dziedziny zarządzania projektowego.

Produkty

Rheinmetall Lumenator

Lumenator

Lumenator to modułowa lampa do broni wyprodukowana przez renomowaną,