Wojska Aeromobilne

Pagacz Defence Group zajmuje się eksportem i importem broni oraz sprzętu specjalnego na potrzeby polskich sił zbrojnych. Użytkownikami oferowanego przez nas sprzętu jest wiele rodzajów wojsk w tym m.in. komponent Wojsk Aeromobilnych od poziomu związków taktycznych, przez oddziały aż po pododdziały.

Jednym z najważniejszych elementów każdej jednostki specjalnej są nie tylko doskonale wyszkoleni i zgrani ludzie, ale również najwyższej jakości sprzęt oraz ich uzbrojenie. To dzięki nim żołnierze działają profesjonalnie i skutecznie w każdych warunkach bojowych.

Specyfika działań operacyjno-bojowych takich jak: niszczenie elementów dowodzenia, blokowania jednostek zabezpieczenia, niszczenia węzłów komunikacyjnych, misji dalekiego rozpoznania oparta na dużych możliwościach manewrowo-rajdowych połączonych z ich zdolnościami szybkiego przerzutu w miejsce działań połączona z możliwością skutecznego rażenia i niszczenia różnego rodzaju środków opancerzonych przeciwnika wymaga całego arsenału najnowocześniejszych środków bojowych i uzbrojenia.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko szeroko rozumiane wsparcie związane z kompleksowym rozwojem Wojsk Aeromobilnych, które przyczynia się do ich szybkiej reakcji działania na całej szerokości i głębokości ich obszaru odpowiedzialności, ale też gwarantuje skuteczne przejęcie inicjatywy oraz uzyskanie swobody działania na polu walki.

Oferta Pagacz Defence Group skierowana jest również do wszystkich służb, których obszar działania związany jest z szeroką rozumianą ochroną antyterrorystyczną. Zapewniamy szeroki asortyment specjalistycznego wyposażenia, który jest niezbędny do wykonywania niekonwencjonalnych działań w czasie pokoju, kryzysu oraz wojny, i który zapewnienia odpowiednie warunki służby oraz prawidłowe funkcjonowanie tego typu jednostek wojskowych.

Oferta firmy rozwijana jest w oparciu o szczegółową analizę rynku połączoną z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest podnoszenie potencjału obronnego armii.

Świadczymy również usługi doradcze oraz pełnimy rolę integratora zaawansowanych technologii wojskowych dla tego segmentu sił zbrojnych.

W zespole Pagacz Defence Group pracują doświadczeni menadżerowie posiadający techniczne wykształcenie, ogromną wiedzę, najwyższe kompetencje w zakresie realizacji projektów o charakterze militarnym, dzięki czemu zawsze skutecznie potrafimy doradzić naszym Klientom i pomóc im wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie. Tworzymy zgrany i stabilny zespół, co owocuje dobrymi i długofalowymi kontaktami z odbiorcami naszych towarów i usług.

Pagacz Defence Group to nie tylko firma handlowa, ale również uznany dostawca i koordynator projektów specjalnych w zakresie wdrażania zaawansowanego technicznie sprzętu wojskowego, których realizacja wymaga doświadczenia z dziedziny zarządzania projektowego.

Produkty